SYTUACJA GRAND-PRIX 2006/2007
    RAZEM: 109                  
    WROCŁAW 42 Wałbrzych 3     Orlik DZIEWCZĘTA
    WROCŁAW-N 13 Bielawa 5     Młodzik CHŁOPCY
    PĘGÓW 29 Smolec 1     Starsi      
  ZAJĄCZKÓW 6 Szewce 1 Razem VI VII VIII IX X Razem
  GOLĘDZINÓW 6 Kotowice 1 po GRAND- GRAND- GRAND- GRAND- GRAND- po
   JANKÓW 2     I PRIX PRIX PRIX PRIX PRIX 10
Nr   Imię Miejscowość Kl. półroczu 24.02.07 17.03.07 14.04.07 26.05.07 02.06.07 turniejach
  1 Horowski Marek Wrocław D. 251 56 x 49 50 52 458
  2 Lizurej Mateusz Janków III  239 x 57 62 30 41 429
  3 Marczuk Tomek Wrocław D. 173 45 x 57 53 46 374
  4 Kwocz Paweł Pęgów IIA 179 39 38 52 35 49 357
  5 Gołąbek Paweł Zajączków IIIC 168 52 x 60 56 x 336
  6 Stążka Paul Wrocław 4A 157 32 40 43 30 38 310
  7 Król Maciek Wrocław 4B 163 26 35 36 23 30 290
  8 Lament Bartek Wrocław 5B 160 21 23 39 26 25 273
  9 Lament Kasia Wrocław 2A 135 20 43 34 35 26 273
  10 Puć Filip Pęgów 2A 115 19 41 33 38 39 266
  11 Romańczuk Paulina Pęgów 6B 107 40 36 47 35 x 265
  12 Łakomski Adrian Pęgów 2A 102 30 45 47 32 37 263
  13 Lizurej Władysław Janków D. 170 41 x x 48 x 259
  14 Gołąbek Wojtek Zajączków IIA 105 33 42 x 33 34 247
  15 Haładuda Marcin Wrocław IIC 192 x x 54 x x 246
  16 Majtczak Damian Pęgów IA 118 43 x 42 42 x 245
  17 Mederska Katarzyna Golędzinów IIIC 140 x 60 x x 44 244
  18 Karpiak Dawid Pęgów 3A 137 24 27 27 26 x 241
  19 Łakomska Julia Pęgów 5A 110 x 34 34 28 35 241
  20 Czerwiński Marcin Wrocław 4A 133 35 27 x 20 22 237
  21 Bajkowska Jagoda Wrocław 3B 95 x 37 41 40 12 225
  22 Hałubiec Dominik Wrocław 1 81 16 39 37 37 28 222
  23 Gawlik Wojtek Pęgów 2A 95 25 31 27 26 32 211
  24 Kwocz Agnieszka Pęgów Lic. 163 x x x 44 x 207
  25 Kobos Jakub Pęgów IB 125 37 x 45 x x 207
  26  Kwocz Marcin Pęgów IIIC 89 36 49 x 29 x 203
  27 Lament Ewelina Wrocław 6B 113 18 25 21 14 24 201
  28 Kaszuba Ala Wrocław 4A 171 30 x x x 0 201
  29 Gawlik Bartek Pęgów 1A 78 27 25 29 22 11 181
  30 Lubczyk Marcin Wrocław-N 5 106 x 33 39 x x 178
  31 Smoter Wojciech Wrocław Lic. 92 47 x x 37 x 176
  32 Swoboda Kamil Bielawa IIIF 115 x 55 x x x 170
  33 Giwojno Jerzy Wrocław D. 110 28 x x x 32 170
  34 Swoboda Mirosław Bielawa D. 98 x 52 x x x 150
  35 Kaczuga Kazimierz Wałbrzych D. 143 x x x x x 143
  36 Stacha Jerzy Wałbrzych D. 141 x x x x x 141
  37 Gołąbek Karolina Zajączków 2A 91 7 17 13 11 9 141
  38 Kondracka Dominika Zajączków 3B 51 x 30 31 24 x 136
  39 Pawluk Józef Wałbrzych D. 135 x x x x x 135
  40 Swoboda Bartek Bielawa Lic. 79 x 47 x x x 126
  41 Szymanowicz Maciek Pęgów 4B 81 x x x 34 x 115
  42 Salamon Oliwier Kotowice 4B X 23 32 32 22 19 109
  43 Dziopak Patryk Golędzinów 6B 82 8 x x x x 90
  44 Rybak Kasia Pęgów 4B 48 x x x 20 x 68
  45 Taratorkin Tomek Pęgów 1A 27 14 x 15 10 x 66
  46 Senftleben Kuba Wrocław 0 11 10 13 17 14 7 65
  47 Szymaszkiewicz Kasia Pęgów 5A X x 18 18 11 17 64
  48 Zgrzeblak Ala Pęgów 4A 64 x x x x x 64
  49 Miśkiewicz Sebastian Wrocław 3A 49 x x x x 15 64
  50 Tarkiewicz Dominik  Wrocław 1B 36 x 14 x 12 x 62
  51 Chęsiak Marcin Bielawa Lic. 59 x x x x x 59
  52 Kozak Przemek Wrocław 6 57 x x x x x 57
  53 Baranowski Mateusz Wrocław 1 32 x x 24 x x 56
  54 Kamiński Marek Wrocław-N I 20 x 16 20 x x 56
  55 Budis Oskar Bielawa 4A 54 x x x x x 54
  56 Matczak Marcin Pęgów Lic. 50 x x x x x 50
  57 Mazurek Martyna Wrocław 1B 31 x 7 x 6 4 48
  58 Kulik Andrzej Wrocław-N 5 14 x 21 11 x x 46
  59 Zdziebko Szymon Zajączków Lic. 45 x x x x x 45
  60 Lech Tomek Wrocław-N 5 17 x 19 9 x x 45
  61 Wodziński Jan Golędzinów D. X x x x 39 x 39
  62 Radziejewska Dalia Wrocław 5C X x x x 17 22 39
  63 Skąpski Szymon Wrocław-N 5 28 x 11 x x x 39
  64 Poślad Wojciech Smolec D. 38 x x x x x 38
  65 Byczkowski Łukasz Wrocław-N I X x x 37 x x 37
  66 Chatys Ola Wrocław 1A 15 x 12 5 x x 32
  67 Bulejak Filip Zajączków 3A 19 11 x x x x 30
  68 Wożny Adrian Wrocław 3A 21 x x x 5 2 28
  69 Kusaj Piotr Pęgów 6B 27 x x x x x 27
  70 Mazij Ola Golędzinów 1A 17 x x 7 3 x 27
  71 Szymańska Ula Pęgów 4A 26 x x x x x 26
  72 Proficz Anna Wrocław 5C X x x 22 x x 22
  73 Kozak Patrycja Wrocław 1 22 x x x x x 22
  74 Kłodowski Mateusz Wrocław 1B 21 x x x x x 21
  75 Kost Marta Szewce 4A 20 x x x x x 20
  76 Grochowski Michał Wrocław-N   X x x 19 x x 19
  77 Klikowski Edward Wrocław D. X x x x x 19 19
  78 Grzecznik Dawid Pęgów 1A X 3 x x 13 x 16
  79 Szcześniewska Beata Wrocław-N 5 16 x x x x x 16
  80 Brożek Ewelina Wrocław-N 5 15 x x x x x 15
  81 Proficz Angelika Wrocław 5C x x x 14 x x 14
  82 Kempińska Kinga Wrocław 6 14 x x x x x 14
  83 Szymonek Paweł Wrocław 5B X 13 x x x x 13
  84 Lament Mirosław Wrocław D. X x x x x 13 13
  85 Kasperkiewicz Karolina Pęgów 4A 13 x x x x x 13
  86 Szewczuk Piotr Golędzinów 3A 12 x x x x x 12
  87 Podsiadły Piotr Wrocław 6B 11 x x x x x 11
  88 Groszek Piotr Wrocław-N 6B x x x 10 x x 10
  89 Stążka Barbara Wrocław D. X x x x 9 x 9
  90 Ciempka Agata Pęgów 4A 9 x x x x x 9
  91 Kazior Krzysztof Wrocław   X x 8 x x x 8
  92 Kanaś Krzysztof Wrocław-N 5 8 x x x x x 8
  93 Cyran Ala Pęgów 2A 8 x x x x x 8
  94 Haładuda Paulina Wrocław 0 7 x x x x x 7
  95 Brzezina Ola Wrocław 3A 7 x x x x x 7
  96 Antosiak Asia Wrocław 1B 7 x x x x x 7
  97 Japola Michał Wrocław Prz. X x 6 x x x 6
  98 Mucha Mateusz Wrocław-N 6B x x x 6 x x 6
  99 Cyran Wiktoria Pęgów 4B X x x x 4 x 4
  100 Lewandowski Dawid Pęgów 6A X x x x 4 x 4
  101 Kudłaty Michał Wrocław 1A 4 x x x x x 4
  102 Japola Kuba Wrocław 0 X x 3 x x x 3
  103 Ziembicki Mateusz Pęgów 4A 3 x x x x x 3
  104 Mikołajczak Wojtek Wrocław-N 6 3 x x x x x 3
  105 Kłodowska Ewelina Wrocław 0 3 x x x x x 3
  106 Kasperkiewicz Paulina Pęgów 5B 2 x x x x x 2
  107 Wodzińska Paulina Golędzinów 1B X x x x 1 x 1
  108 Cichy Klaudia Pęgów 4A X x x x 1 x 1
  109 Grygiel Mateusz Wrocław 1D 1 x x x x x 1
                         

*************************************************************************************************************

    SYTUACJA GRAND-PRIX 2006/2007
    RAZEM: 107                  
  WROCŁAW 40 Wałbrzych 3              
  WROCŁAW-N 13 Bielawa 5              
  PĘGÓW 29 Smolec 1              
  ZAJĄCZKÓW 6 Szewce 1 Razem VI VII VIII IX X Razem
  GOLĘDZINÓW 6 Kotowice 1 po GRAND- GRAND- GRAND- GRAND- GRAND- po
   JANKÓW 2     I PRIX PRIX PRIX PRIX PRIX 9
Nr   Imię Miejscowość Kl. półroczu 24.02.07 17.03.07 14.04.07 26.05.07   turnieju
  1 Horowski Marek Wrocław D. 251 56 x 49 50   406
  2 Lizurej Mateusz Janków III  239 x 57 62 30   388
  3 Kwocz Paweł Pęgów IIA 179 39 38 52 35   343
  4 Gołąbek Paweł Zajączków IIIC 168 52 x 60 56   336
  5 Marczuk Tomek Wrocław D. 173 45 x 57 53   328
  6 Stążka Paul Wrocław 4A 157 32 40 43 30   302
  7 Król Maciek Wrocław 4B 163 26 35 36 23   283
  8 Lament Bartek Wrocław 5B 160 21 23 39 26   269
  9 Lament Kasia Wrocław 2A 135 20 43 34 35   267
  10 Romańczuk Paulina Pęgów 6B 107 40 36 47 35   265
  11 Lizurej Władysław Janków D. 170 41 x x 48   259
  12 Łakomski Adrian Pęgów 2A 102 30 45 47 32   256
  13 Haładuda Marcin Wrocław IIC 192 x x 54 x   246
  14 Puć Filip Pęgów 2A 115 19 41 33 38   246
  15 Majtczak Damian Pęgów IA 118 43 x 42 42   245
  16 Karpiak Dawid Pęgów 3A 137 24 27 27 26   241
  17 Czerwiński Marcin Wrocław 4A 133 35 27 x 20   215
  18 Bajkowska Jagoda Wrocław 3B 95 x 37 41 40   213
  19 Gołąbek Wojtek Zajączków IIA 105 33 42 x 33   213
  20 Hałubiec Dominik Wrocław 1 81 16 39 37 37   210
  21 Kobos Jakub Pęgów IB 125 37 x 45 x   207
  22 Kwocz Agnieszka Pęgów Lic. 163 x x x 44   207
  23 Łakomska Julia Pęgów 5A 110 x 34 34 28   206
  24 Gawlik Wojtek Pęgów 2A 95 25 31 27 26   204
  25  Kwocz Marcin Pęgów IIIC 89 36 49 x 29   203
  26 Kaszuba Ala Wrocław 4A 171 30 x x x   201
  27 Mederska Katarzyna Golędzinów IIIC 140 x 60 x x   200
  28 Lament Ewelina Wrocław 6B 113 18 25 21 14   191
  29 Gawlik Bartek Pęgów 1A 78 27 25 29 22   181
  30 Lubczyk Marcin Wrocław-N 5 106 x 33 39 x   178
  31 Smoter Wojciech Wrocław Lic. 92 47 x x 37   176
  32 Swoboda Kamil Bielawa IIIF 115 x 55 x x   170
  33 Swoboda Mirosław Bielawa D. 98 x 52 x x   150
  34 Kaczuga Kazimierz Wałbrzych D. 143 x x x x   143
  35 Stacha Jerzy Wałbrzych D. 141 x x x x   141
  36 Gołąbek Karolina Zajączków 2A 91 7 17 13 11   139
  37 Giwojno Jerzy Wrocław D. 110 28 x x x   138
  38 Kondracka Dominika Zajączków 3B 51 x 30 31 24   136
  39 Pawluk Józef Wałbrzych D. 135 x x x x   135
  40 Swoboda Bartek Bielawa Lic. 79 x 47 x x   126
  41 Szymanowicz Maciek Pęgów 4B 81 x x x 34   115
  42 Salamon Oliwier Kotowice 4B X 23 32 32 22   109
  43 Dziopak Patryk Golędzinów 6B 82 8 x x x   90
  44 Rybak Kasia Pęgów 4B 48 x x x 20   68
  45 Taratorkin Tomek Pęgów 1A 27 14 x 15 10   66
  46 Senftleben Kuba Wrocław 0 11 10 13 17 14   65
  47 Zgrzeblak Ala Pęgów 4A 64 x x x x   64
  48 Tarkiewicz Dominik  Wrocław 1B 36 x 14 x 12   62
  49 Chęsiak Marcin Bielawa Lic. 59 x x x x   59
  50 Kozak Przemek Wrocław 6 57 x x x x   57
  51 Baranowski Mateusz Wrocław 1 32 x x 24 x   56
  52 Kamiński Marek Wrocław-N I 20 x 16 20 x   56
  53 Budis Oskar Bielawa 4A 54 x x x x   54
  54 Matczak Marcin Pęgów Lic. 50 x x x x   50
  55 Miśkiewicz Sebastian Wrocław 3A 49 x x x x   49
  56 Szymaszkiewicz Kasia Pęgów 5A X x 18 18 11   47
  57 Kulik Andrzej Wrocław-N 5 14 x 21 11 x   46
  58 Zdziebko Szymon Zajączków Lic. 45 x x x x   45
  59 Lech Tomek Wrocław-N 5 17 x 19 9 x   45
  60 Mazurek Martyna Wrocław 1B 31 x 7 x 6   44
  61 Skąpski Szymon Wrocław-N 5 28 x 11 x x   39
  62 Wodziński Jan Golędzinów D. X x x x 39   39
  63 Poślad Wojciech Smolec D. 38 x x x x   38
  64 Byczkowski Łukasz Wrocław-N I X x x 37 x   37
  65 Chatys Ola Wrocław 1A 15 x 12 5 x   32
  66 Bulejak Filip Zajączków 3A 19 11 x x x   30
  67 Kusaj Piotr Pęgów 6B 27 x x x x   27
  68 Mazij Ola Golędzinów 1A 17 x x 7 3   27
  69 Szymańska Ula Pęgów 4A 26 x x x x   26
  70 Wożny Adrian Wrocław 3A 21 x x x 5   26
  71 Proficz Anna Wrocław 5C X x x 22 x   22
  72 Kozak Patrycja Wrocław 1 22 x x x x   22
  73 Kłodowski Mateusz Wrocław 1B 21 x x x x   21
  74 Kost Marta Szewce 4A 20 x x x x   20
  75 Grochowski Michał Wrocław-N   X x x 19 x   19