X  TURNIEJ GRAND-PRIX      2006/2007    
                                      Czas gry: 2x20min.
  Wrocław, 02.06.2007r. EKSTRAKLASA   X        
                                            P-ty
              R  U  N  D  Y     Wart.   GRAND
Nr NAZWISKO Imię Miejscowość Kl. 1 2 3 4 5 6 7 I II M-ce PRIX
1 HOROWSKI Marek Wrocław D. 7 2 4 4 2 6 3 7 10 8 6 10 9 12     52
2 LIZUREJ Mateusz Janków III  8 2 6 4 1 4 9 6 3 7 4 7 12 9     5 41
3 KWOCZ Paweł Pęgów IIA 9 2 11 4 4 6 1 7 2 8 10 9 7 11     II  49
4 MARCZUK Tomek Wrocław D. 10 2 1 2 3 2 11 4 9 6 2 8 5 10 44 62 III 46
5 STĄŻKA Paul Wrocław 4A 11 0 9 0 7 2 8 4 6 6 12 8 4 8     6 38
6 KRÓŁ Maciek Wrocław 4B 12 2 2 2 11 4 10 4 5 4 1 4 8 6 35 47 9 30
7 LAMENT Bartek Wrocław 5B 1 0 10 0 5 0 12 2 8 4 9 4 3 4     10 25
8 CZERWIŃSKI Marcin Wrocław 4A 2 0 12 2 10 2 5 2 7 2 11 2 6 2     11 22
9 GOŁĄBEK Wojciech Zajączków IIA 3 0 5 2 12 4 2 4 4 4 7 6 1 6 42 54 7 34
10 MEDERSKA Kasia Golędzinów IIIC 4 0 7 2 8 4 6 6 1 7 3 8 11 10 37 51 4 44
11 GIWOJNO Jerzy Wrocław D. 5 2 3 2 6 2 4 2 12 4 8 6 10 6 36 47 8 32
12 KLIKOWSKI Edward Wrocław D. 6 0 8 0 9 0 7 0 11 0 5 0 2 0     12 19
                                           

 

        X  TURNIEJ GRAND-PRIX      2006/2007    
                                        Czas gry: 2x20min.
    Wrocław, 02.06.2007r.                                    
                                              P-ty
                R  U  N  D  Y     Wart.   GRAND
  Nr NAZWISKO Imię Miejscowość Kl. 1 2 3 4 5 6 7 I II M-ce PRIX
  1 LAMENT Kasia Wrocław 2A 10 2 6 4 2 4 18 4 7 4 9 6 11 8 40 56 6 26
  2  ŁAKOMSKI Adrian Pęgów 2A 11 2 7 4 1 6 3 6 18 8 5 9 4 11 39 56 II 37
  3 PUĆ Filip Pęgów 2A 12 2 8 4 18 6 2 8 6 9 7 9 5 11 43 58 I 39
  4 BAJKOWSKA Jagoda Wrocław 3B 13 2 18 2 17 4 7 4 5 4 12 6 2 6 39 54 13 12
  5 HAŁUBIEC Dominik Wrocław 1 14 2 9 3 7 3 13 5 4 7 2 8 3 8 41 58 5 28
  6 ŁAKOMSKA Lulia Pęgów 5A 15 2 1 2 11 4 8 6 3 7 18 9 7 11 39 52 III 35
  7 GAWLIK Wojtek Pęgów 2A 16 2 2 2 5 4 4 6 1 8 3 10 6 10     4 32
  8 LAMENT Ewelina Wrocław 6B 17 2 3 2 14 4 6 4 10 6 11 6 18 8 39 55 7 24
  9 GAWLIK Bartek Pęgów 1A 18 0 5 1 10 3 14 3 13 4 1 4 16 6 33 42 14 11
  10 GOŁĄBEK Karolina Zajączków 2A 1 0 13 1 9 1 15 3 8 3 16 5 17 5     15 9
  11 SALAMON Oliwier Kotowice 4B 2 0 16 2 6 2 17 4 14 5 8 7 1 7 42 54 9 19
  12 SENFTLEBEN Kuba Wrocław 0 3 0 17 0 13 0 16 2 15 4 4 4 14 4     16 7
  13 MIŚKIEWICZ Sebastian Wrocław 3A 4 0 10 1 12 3 5 3 9 4 14 6 15 7 28 38 11 15
  14 SZYMASZKIEWICZ Kasia Pęgów 5A 5 0 15 2 8 2 9 4 11 5 13 5 12 7 32 42 10 17
  15 MAZUREK Martyna Wrocław 1B 6 0 14 0 16 1 10 1 12 1 17 1 13 2     17 4
  16 WOŹNY Adrian Wrocław 3A 7 0 11 0 15 1 12 1 17 1 10 1 9 1     18 2
  17 RADZIEJEWSKA Dalia Wrocław 5C 8 0 12 2 4 2 11 2 16 4 15 6 10 8 24 33 8 22
  18 LAMENT Mirosław Wrocław D. 9 2 4 4 3 4 1 6 2 6 6 6 8 6 42 59 12 13
                                             
                    Sędziowali: Eligiusz Jankowski
                          Jacek Stążka

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>*****<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

    IX  TURNIEJ GRAND - PRIX      2006/2007    
                                      Czas gry: 2x20min.
  PĘGÓW, 26.05.2007r. EKSTRAKLASA   IX        
                                            P-ty
              R  U  N  D  Y     Wart.   GRAND
Nr NAZWISKO Imię Miejscowość Kl. 1 2 3 4 5 6 7 I II M-ce PRIX
2 GOŁĄBEK Paweł Zajączków IIIC 10 2 5 4 14 6 3 8 1 10 16 12 11 12     I 56
3 MARCZUK Tomasz Wrocław D. 11 2 15 4 1 6 2 6 5 8 13 10 14 11     II  53
5 HOROWSKI Marek Wrocław D. 13 2 2 2 11 4 15 6 3 6 1 8 16 10 41 59 III 50
11 LIZUREJ Władysław Janków D. 3 0 16 2 5 2 10 4 6 6 15 8 2 10 39 53 4 48
14 KWOCZ Agnieszka Pęgów Lic. 6 2 8 3 2 3 16 3 4 5 9 7 3 8     5 44
8 MAJTCZAK Damian Pęgów IA 16 1 14 2 12 3 4 4 9 4 7 6 6 8 30 40 6 42
16 WODZIŃSKI Jan Golędzinów D. 8 1 11 1 9 3 14 5 13 7 2 7 5 7 42 59 7 39
15 SMOTER Wojtek Wrocław Lic. 7 2 3 2 4 4 5 4 12 6 11 6 1 7 40 53 8 37
4 KWOCZ Paweł Pęgów IIA 12 2 1 2 15 2 8 3 14 3 6 5 10 7 32 42 9 35
12 GOŁĄBEK Wojtek Zajączków IIA 4 0 9 2 8 3 6 3 15 3 10 5 7 7 25 35 10 33
1 LIZUREJ Mateusz Janków III  9 2 4 4 3 4 13 5 2 5 5 5 15 6 41 58 11 30
13 KWOCZ Marcin Pęgów IIIC 5 0 7 2 10 4 1 5 16 5 3 5 9 6 30 43 12 29
9 ŁAKOMSKA Julia Pęgów 5A 1 0 12 0 16 0 7 2 8 4 14 4 13 5     13 27
6 STĄŻKA Paul Wrocław 4A 14 0 10 0 7 2 12 4 11 4 4 4 8 4     14 25
10 KRÓL Maciek Wrocław 4B 2 0 6 2 13 2 11 2 7 2 12 2 4 2 34 48 15 22
7 LAMENT Bartek Wrocław 5B 15 0 13 0 6 0 9 0 10 2 8 2 12 2 29 39 16 21
                                           
  Spadek do I ligii           Sędziował: Eligiusz Jankowski

 

      IX  TURNIEJ GRAND-PRIX      2006/2007    
                                      Czas gry: 2x20min.
  Pęgów, 26.05.2007r.                                    
                                            P-ty
              R  U  N  D  Y     Wart.   GRAND
Nr NAZWISKO Imię Miejscowość Kl. 1 2 3 4 5 6 7 I II M-ce PRIX
6 BAJKOWSKA Jagoda Wrocław 3B 15 2 1 4 9 6 7 7 2 9 3 10 8 12     I 40
7 HAŁUBIEC Dominik Wrocław 1 16 2 2 4 3 6 6 7 4 9 1 11 10 11     II 37
10 SZYMANOWICZ Maciek Pęgów 4B 1 0 5 1 16 2 13 4 14 6 4 8 7 10     III 34
3 PUĆ Filip Pęgów 2A 12 2 8 4 7 4 9 4 5 6 6 7 2 9     4 31
1 LAMENT Kasia Wrocław 2A 10 2 6 2 5 2 16 4 9 6 7 6 12 8 41 59 5 28
2 KARPIAK Dawid Pęgów 3A 11 2 7 2 12 4 5 6 6 6 9 8 3 8 40 57 6 26
4 GAWLIK Wojtek Pęgów 2A 13 2 9 2 14 4 8 6 7 6 10 6 5 8 39 56 7 24
9 SALAMON Oliwier Kotowice 4B 18 2 4 4 6 4 3 6 1 6 2 6 17 8 38 52 8 22
13 RYBAK Kasia Wrocław 4B 4 0 17 2 8 2 10 2 16 4 18 6 11 8 30 42 9 20
8 GAWLIK Bartek Pęgów 1A 17 2 3 2 13 4 4 4 12 6 5 7 6 7     10 17
5 LAMENT Ewelina Wrocław 6B 14 2 10 3 1 5 2 5 3 5 8 6 4 6 40 56 11 14
16 GRZECZNIK Dawid Wrocław 1A 7 0 11 2 10 3 1 3 13 3 15 5 18 6 35 48 12 13
12 TARKIEWICZ Dominik Wrocław 1B 3 0 15 2 2 2 17 4 8 4 14 6 1 6 31 42 13 12
14 SZYMASZKIEWICZ Kasia Pęgów 5A 5 0 18 2 4 2 11 4 10 4 12 4 15 6 29 41 14 11
18 STĄŻKA Barbara Wrocław D. 9 0 14 0 11 0 15 2 17 4 13 4 16 5     15 9
11 SENFTLEBEN Kuba Wrocław 0 2 0 16 0 18 2 14 2 15 2 17 4 13 4     16 7
17 CYRAN Wiktoria Pęgów 4B 8 0 13 0 15 2 12 2 18 2 11 2 9 2 30 40 17 4
15 MAZIJ Ola Goledzinów 1A 6 0 12 0 17 0 18 0 11 2 16 2 14 2 27 41 18 3
                                             
                                           
                        Sędziował: Eligiusz Jankowski

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>*****<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

      VIII  TURNIEJ GRAND - PRIX      2006/2007    
                                        Czas gry: 2x20min.
    Wrocław, 14.04.2007r. EKSTRAKLASA         
                                              P-ty
                R  U  N  D  Y     Wart.   GRAND
  Nr NAZWISKO Imię Miejscowość Kl. 1 2 3 4 5 6 7 I II M-ce PRIX
  1 LIZUREJ Mateusz Janków III 9 2 13 3 15 5 4 7 11 9 12 10 14 11 42 59 I 62
  13 GOŁĄBEK Paweł Zajączków IIIC 5 2 1 3 3 5 14 7 12 8 2 10 11 11 41 57 II 60
  12 MARCZUK Tomasz Wrocław D. 4 2 11 2 7 4 5 6 13 7 1 8 3 10     III 57
  14 HAŁADUDA Marcin Wrocław IIC 6 2 8 4 11 6 13 6 2 6 3 8 1 9 39 55 4 54
  4 KWOCZ Paweł Pęgów IIA 12 0 16 2 10 4 1 4 6 6 11 7 8 9 34 46 5 52
  11 HOROWSKI Marek Wrocław D. 3 2 12 4 14 4 15 6 1 6 4 7 13 8 45 62 6 49
  2 ŁAKOMSKI Adrian Pęgów 2A 10 0 7 0 9 2 8 4 14 6 13 6 5 8 32 48 7 47
  3 STĄŻKA Paul Wrocław 4A 11 0 6 2 13 2 10 4 5 6 14 6 12 6 34 50 8 43
  8 BAJKOWSKA Jagoda Wrocław 3B 16 2 14 2 5 2 2 2 15 4 6 6 4 6 33 43 9 41
  15 LAMENT Bartek Wrocław 5B 7 2 10 4 1 4 11 4 8 4 9 4 16 6 31 43 10 39
  7 HAŁUBIEC Dominik Wrocław 1 15 0 2 2 12 2 6 2 9 2 16 4 10 6 30 41 11 37
  9 KRÓL Maciek Wrocław 4B 1 0 5 0 2 0 16 1 7 3 15 5 6 6 30 42 12 36
  5 LAMENT Kasia Wrocław 2A 13 0 9 2 8 4 12 4 3 4 10 5 2 5 36 52 13 34
  6 PUĆ Filip Pęgów 2A 14 0 3 0 16 2 7 4 4 4 8 4 9 5 33 43 14 33
  10 SALAMON Oliwier Kotowice 4B 2 2 15 2 4 2 3 2 16 4 5 5 7 5 31 41 15 32
  16 KARPIAK Dawid Pęgów III 8 0 4 0 6 0 9 1 10 1 7 1 15 1     16 27
                                             
    Spadek do I ligii           Sędziował: Eligiusz Jankowski

 

      VIII TURNIEJ GRAND-PRIX      2006/2007    
                                        Czas gry: 2x20min.
    Wrocław, 14.04.2007r.                                    
                                              P-ty
                R  U  N  D  Y     Wart.   GRAND
  Nr NAZWISKO Imię Miejscowość Kl. 1 2 3 4 5 6 7 I II M-ce PRIX
  1 ROMAŃCZUK Paulina Pęgów 6B 13 2 2 2 21 4 8 6 3 8 19 10 6 12 45 64 I 47
  2 KOBOS Jakub Pęgów IB 14 2 1 4 3 5 24 7 6 8 10 10 5 12 43 60 II  45
  3 MAJTCZAK Damian Pęgów IA 15 2 4 4