Regulamin
<
L.p. Nazwisko i imię Rocznik 1 2 3 4 5 I półr 6 7 8 9 10 II półr Razem
1 Myszuk Tymoteusz 2004 62 68 70   68 268 65 66 54   61 246 514
2 Lipka Martyna 2002 57 67 59 60 66 252 57 65 65 58 58 247 499
3 Urbańczyk Tomasz 2002 54   55 60 57 226 70 60 68 63 70 271 497
4 Bajkowska Malwina 2003 55 67 62 5466 250 62 50 65 61 49 238 488
5 Ruta Marta 2002 53 54 68 56 46 231 53 59 52 55 51 219 450
6 Klabiński Mateusz 2004 44 57 64 47 49 217 68 56 46 49 46 219 436
7 Mazij Kamil 2003 49 66 40 55 48 218 67 40 38 55   200 418
8 Flasza Maciej 2004 35 40 48 51 45 184 49 50 66 53 33 218 402
9 Raburska Jagoda 2002 41 48 46 51 43 188 45 56 37 53 48 202 390
10 Walkowska Aleksandra 2004 42 43 42 50 51 186   51 45 51 50 197 383
11 Kujawa Filip 2002   53 51   55 159 51   58 51 63 223 382
10 Ruta Zuzanna 2004 40   45 47 41 173 52 54 53 45 42 204 377
13 Grzesiak Wiktoria 2003   36 44 45   125 37 48   50 35 170 295
  Górecki Jaś 2004 37 49 50   64 200   54 41     95 295
15 Pierzchała Piotr 2003 45 41   46 40 172   48 30     78 250
16 Nadol Marcelina 2002         47 47 55   35 48 45 183 230
17 Stala Emilka 2004     32 42 33 107 39 44       83 190
  Żmuda Zuzanna 2004 34 32 36 46 37 153   37       37 190
19 Skiba Norbert 2002             43   50 47 44 184 184
20 Bagińska Amelia 2002 51         51   46 47   40 133 184
21 Musiała Dominika 2002 48 50       98   47     39 86 184
22 Świątek Piotr 2004             48   42 44 37 171 171
23 Niemczyk Agnieszka 2003             34   34 44 36 148 148
24 Nowak Mateusz 2004         36 36   46 36   27 109 145
25 Wawrzyniak Patrycja 2004             36   33 37 31 137 137
26 Kiełbasa Kinga 2002             41   28 47   116 116
27 Niemier Łukasz 2003             40   43   32 115 115
28 Jurcewicz Tomasz 2002                   58 55 113 113
29 Bachorska Weronika 2002   44 49     93             93
30 Lichwa Małgorzata 2003         44 44   41       41 85
31 Kowańdy Krystian 2002             44   40     84 84
32 Walczak Julia 2004                 25 40   65 65
33 Świątek Ewa 2004 30 31       61             61
34 Matczak Maciej 2004               47       47 47
35 Baccari Houcine 2003               45       45 45
36 Dzialik Kamil 2004               44       44 44
37 Wiśniewska Joanna 2003                   42   42 42
38 Foryński Igor 2004               42       42 42
39 Kościjanczuk Adam 2003                   41   41 41
40 Kozłowska Kamila 2003                   38   38 38
41 Kaźmierczak Patryk 2004     37     37             37
42 Krupiarz Paweł 2002         34 34             34
43 Wieczorek Amelia 2003             33         33 33
  Kościański Jakub 2003     33     33             33
45 Szpilak Magdalena 2003             28         28 28
 Dziewczęta  Chłopcy
 Młodziczki  Młodzicy
(  * - uczniowie ze szkoły dla niewidomych  )

 Zwycięzca rundy  II - miejsce w rundzie   III - miejsce w rundzie   punkty zdobyte w ekstralidze