LIGA ŻAKÓW 2019 / 2020
Regulamin
L.p. Nazwisko i imię Rocznik PKT RAZEM I RUNDA II RUNDA III RUNDA IV RUNDA V RUNDA VI RUNDA
Uzyskane Za miejsce Razem Uzyskane Za miejsce Razem Uzyskane Za miejsce Razem Uzyskane Za miejsce Razem Uzyskane Za miejsce Razem Uzyskane Za miejsce Razem
1 Warzywoda Maja 2012 261 12 50 62       10 51 61 11 47 58 9 60 69 9 60 69
2 Nowaczyk Jan 2013 261 12 47 59       12 52 64 10 45 55 10 60 70 8 60 68
3 Grzelak Wiktoria 2012 250 10 45 55       10 49 59 12 50 62 7 60 67 12 50 62
4 Grzebyszak Wiktor 2012 231 8 43 51       10 48 58 9 44 53 9 60 69      
5 Maćkowiak Maja 2012 221 7 40 47       8 45 53 7 38 45 9 45 54 7 60 67
6 Świerkowski Antoni 2012 217 10 44 54       10 47 57 9 42 51 8 42 50 10 45 55
7 Zaremba Natalia 2012 216           8 46 54 8 40 48 13 50 63 9 42 51
8 Piętka Kasjan 2012 214 8 42 50       8 44 52 8 41 49 11 47 58 10 44 54
9 Żukrowski Franciszek 2012 200 6 36 42       9 45 54 7 39 46       11 47 58  
10 Delalicz De Laval Patryk 2013 198       4 43 47 8 42 50 9 43 52 8 40 48 8 40 48
11 Zaremba Lena 2012 193 8 41 49       8 44 52 6 37 43 8 41 49      
12 Brzozowski Nikodem 2014 184 6 34 40 6 46 52 6 28 34 6 33 39 6 36 42 9 41 50
13 Leśniewski Michał 2014 179 7 39 46 5 44 49       3 31 34 8 39 47 6 31 37
14 Hofmański Oskar 2013 177 6 35 41       8 43 51 6 36 42 4 35 39 7 36 43
15 Smułczyński Miłosz 2013 165             7 37 44 6 35 41 4 34 38 7 35 42
16 Faustyniak Bartosz 2013 138             6 34 40       9 44 53 8 37 45
17 Miara Zuzanna 2012 135 7 37 44       6 39 45             8 38 46
18 Dobiała Katarzyna 2013 96                         7 37 44 9 43 52
19 Wesołowski Maciej 2012 91                   6 34 40 8 43 51      
20 Górczak Martyna 2013 86                         7 38 45 7 34 41
21 Purolnik Maria 2012 75             6 36 42             5 28 33
22 Mikołajczak Bartomiej 2012 63 1 32 33                         4 26 30
23 Surma Julian 2013 56             10 46 56                  
24 Gendek Klaudia 2012 51             8 43 51                  
25 Szalczyk Adam 2012 49             8 41 49                  
26 Lohman Nikodem 2013 48             8 40 48                  
27 Kobylska Wiktoria 2012 48             7 41 48                  
28 Gancarz Marika 2013 47                               8 39 47
29 Paszkiewicz Aleksander 2012 47             8 39 47                    
30 Malczewska Zosia 2012 45       3 42 45                        
31 Siekanowicz Jarosław 2013 45 7 38 45                              
32 Grześkowiak Julia 2012 44             6 38 44                  
33 Zeidler Alicja 2012 43             6 37 43                  
34 Hyżorek Jakub 2013 42             7 35 42                  
35 Rzepczyk Judyta 2012 41             6 35 41                  
36 Malczewska Eliza 2017 41       0 41 41                        
37 Pańczak Natalia 2013 39                               6 33 39
38 Stępniewicz Aleksandra 2012 39             5 34 39                  
39 Jóźwiak Jędrzej 2012 39 6 33 39                              
40 Przybylak Iwo 2012 38                               6 32 38
41 Grześkowiak Szymon 2012 38             6 32 38                  
42 Malinowska Ewa 2013 37             4 33 37                  
43 Tomaszewska Karina 2013 36                               6 30 36
44 Michalak Zuzanna 2013 36             4 32 36                  
45 Rębacz Hanna 2013 35                         2 33 35      
46 Marszałkowicz Barbara 2012 35                   3 32 35            
47 Wiśniewski Szymon 2012 35             6 29 35                  
48 Łukomska Zofia 2013 35             4 31 35                  
49 Rutkowski Mateusz 2012 34                               5 29 34
50 Nawracała Daniel 2013 32                               5 27 32
51 Gorwa Maria 2015 32                         0 32 32      
52 Urbaniak Damian 2012 32             6 26 32                  
53 Andrzejak Zazanna 2013 32             2 30 32                  
54 Nowicki Antoni 2013 31             6 25 31                  
55 Urbaniak Adam 2013 30             6 24 30                  
56 Zieliński Julian 2013 28             5 23 28                  
57 Kubiak Julia 2013 27                               2 25 27
58 Sobczak Szymon 2013 26             4 22 26                  
59 Dzierla Damian 2013 25             4 21 25                  
60 Grzelak Oliwia 2014 24                               0 24 24
61 Rybacki Igor 2013 21             1 20 21                  
62 Antczak Michał 2012 20             1 19 20                  
63   2012                                      
64   2011                                      
65                                          
66   2013                                      
67   2014                                      
68   2012                                      
69   2012                                      
70   2013                                      
71   2011                                      
                                           
  - I miejsce
  - II miejsce
  - III miejsce
  - punkty zdobyte w połączeniu z Ligą Orlików (+10)
  - punkty zdobyte w połączeniu z z jednym rocznikiem z Ligi Orlików (+5)
  - punkty zdobyte w Lidze Orlikow (+10)
Ze względu na nadzwyczajną sytuację związaną z COVID-19 postanowiliśmy zakończyć turniej po 6 rundach (tradycyjnie z końcem roku szkolnego). 
Dlatego zgodnie z regulaminem do klasyfikacji wliczono cztery najlepsze dla zawodnika turnieje w których uczestniczył.