GRAND PRIX POLSKI 2022 - LIGA MŁODZIKÓW
L.p. Nazwisko i imię Klub Rocznik PKT RAZEM I II III IV V VI VII VIII IX
Uzyskane Za miejsce Razem Uzyskane Za miejsce Razem Uzyskane Za miejsce Razem Uzyskane Za miejsce Razem Uzyskane Za miejsce Razem Uzyskane Za miejsce Razem Uzyskane Za miejsce Razem Uzyskane Za miejsce Razem Uzyskane Za miejsce Razem
1 WIDEŁ, Zofia UKS Roszada Lipno 2010 399 9 44 53 7 60 67 12 50 62 9 60 69 7 60 67 10 45 55 7 60 67 12 50 62 7 60 67
2 DELALICZ, De Laval Krzysztof LSWKS Złote Piony Bielawa 2011 397 11 50 61 8 60 68 5 60 65 13 50 63 8 60 68 6 60 66 13 50 63 7 60 67 11 47 58
3 ILASZ, Jakub SRW Rychlik 2009 385 10 45 55 11 45 56 8 60 68 7 60 67 13 50 63 8 60 68             13 50 63
4 LEŚNIEWSKI, Radosław UKS Roszada Lipno 2011 382 11 47 58 8 60 68 6 60 66 11 45 56 6 60 66 8 42 50 12 47 59 5 60 65 8 39 47
5 FRANEK, Hugo UKS Roszada Lipno 2011 371 9 42 51 10 44 54 10 45 55 6 60 66 9 44 53 11 50 61 8 60 68 6 60 66 10 45 55
6 RYDZ, Maja UKS Komorzanka Komorze 2011 367 7 36 43 13 50 63 4 60 64 10 42 52 5 60 65 6 36 42 11 45 56 7 60 67 8 43 51
7 PAUSZEK, Magdalena SRW Rychlik 2010 352             11 47 58 5 60 65 9 40 49 10 44 54       12 47 59 7 60 67
8 ROGOWSKI, Kacper UKS Komorzanka Komorze 2009 349 8 39 47 11 47 58 7 60 67 9 38 47 12 47 59 5 60 65             9 44 53
9 BRZOZOWSKI, Kajetan UKS Roszada Lipno 2011 332 8 38 46 6 35 41 8 40 48 8 32 40 7 33 40 8 43 51 6 60 66 10 45 55 6 60 66
10 RUMIŃSKA, Gabriela UKS Roszada Lipno 2011 319 9 43 52 5 60 65 8 39 47 7 29 36 10 45 55 4 60 64                  
11 FILIPIAK, Nikola UKS Komorzanka Komorze 2011 316 8 37 45 9 43 52 5 60 65 8 35 43 9 41 50 11 47 58             8 40 48
12 MAJER, Bartosz UKS Roszada Lipno 2011 277 9 40 49 8 39 47 6 31 37 8 36 44 7 34 41 7 40 47             8 41 49
13 KOŚCIAŃSKA, Klaudia UKS Komorzanka Komorze 2010 254 3 25 28 8 40 48 7 35 42 8 30 38 8 37 45 6 35 41             6 34 40
14 FAUSTYNIAK, Jakub UKS Komorzanka Komorze 2011 247 6 30 36 8 38 46 6 28 34 8 31 39 8 38 46 6 32 38             6 36 42
  RUMIŃSKI, Antoni UKS Roszada Lipno 2009 233 9 41 50       7 36 43 8 34 42 9 43 52 7 39 46                  
15 STACHOWIAK, Jakub UKS Roszada Lipno 2011 230 6 31 37 6 34 40 7 33 40 6 22 28 7 31 38 6 30 36             6 33 39
16 PASZKOWIAK, Błażej UKS Roszada Lipno 2011 227 6 33 39 6 33 39 6 29 35 8 33 41 6 25 31 6 31 37             4 32 36
17 PASZKOWIAK, Marlena UKS Roszada Lipno 2010 180 5 29 34 6 31 37 2 23 25 6 18 24 5 23 28 3 29 32                  
18 BURDAJEWICZ, Aniela SRW Rychlik 2011 150             9 42 51 9 39 48 9 42 51                        
19 TEREKHOVA ,Svitlana Ukraina 2010 123             8 38 46 7 27 34 8 35 43                        
20 GOTOWSKI, Dawid MDK 1 Bydgoszcz 2011 120             10 44 54 6 60 66                              
21 GOLONKA, Bartłomiej LKS Czarna Damka Lututów 2011 109 3 26 29 7 37 44 6 30 36                                    
22 GOTOWSKI, Filip MDK 1 Bydgoszcz 2009 99             9 41 50 9 40 49                              
23 SZYDA, Karol SRW Rychlik 2011 90             4 24 28 6 24 30 6 26 32                        
24 STRÓŻYK, Tobiasz MKSW Pat Miejska Górka 2009 87             5 25 30       5 22 27 2 28 30                  
25 GORWA, Jan UKS Roszada Lipno 2010 86 7 35 42                         7 37 44                  
26 PAPIERKOWSKI, Robert LKS Czarna Damka Lututów 2011 85       6 32 38                         5 42 47            
27 CZARNOTTA, Jacek MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie 2010 74             7 34 41 7 26 33                              
28 BŁACHOWIAK, Natan UKS Roszada Lipno 2009 74 6 32 38                   6 30 36                        
29 MATYSIAK, Bartłomiej UKS Roszada Lipno 2010 70 4 27 31                         6 33 39                  
30 ŁUKASZEWSKI, Jan SRW Rychlik 2010 64                   6 25 31 6 27 33                        
31 GRUCHOT, Magdalena LKS Czarna Damka Lututów 2011 59 2 24 26 4 29 33                                          
32 KRYVONIS, Maksym   2011 55                   11 44 55                              
33 KRAUZE, Filip LUKS Gry Logiczne Wronki 2009 53                   10 43 53                              
34 PASTERNAK, Adam   2011 52                                     8 44 52            
35 WÓJCIK, Jakub GZ LZS Darłowo 2011 50                                           8 42 50      
36 RYKACZEWSKI, Jakub GZ LZS Darłowo 2011 49                                           8 41 49      
37 NANYS, Oliwier LKS Czarna Damka Lututów 2010 48                                     5 43 48            
38 STOSIK, Antonina GZ LZS Darłowo 2009 47                                           7 40 47      
39 KUPRACZ, Wiktor GZ LZS Darłowo 2009 45                                           6 39 45      
40 ORZECHOWSKI, Mateusz LUKS Zefir Janikowo 2010 44                                           6 38 44      
41 MICHAŚ, Jakub LKS Czarna Damka Lututów 2011 43       7 36 43                                          
42 JACHOWSKI, Wiktor SP nr 3 w Darłowie 2011 41                                           4 37 41      
43 WÓJCIAK, Marcel LKS Czarna Damka Lututów 2011 41 7 34 41                                                
44 WŁODARCZYK, Gabriel GZ LZS Darłowo 2011 40                                           4 36 40      
45 ROSENOW, Alexander SP nr 3 w Darłowie 2009 38                                           3 35 38      
46 PASZKIEWICZ, Zuzanna SP nr 3 w Darłowie 2010 35                                           1 34 35      
47 ŚLĄZAK, Marcin LKS Czarna Damka Lututów 2010 35       5 30 35                                          
48 MARCINKOWSKI, Ignacy Środa Śląska   33                                                 2 31 33
49 WÓJCIAK, Bartłomiej LKS Czarna Damka Lututów 2010 33 5 28 33                                                
50 UFNAL, Sandra   2009 32             5 27 32                                    
51 PICHLAK, Natalia LKS Czarna Damka Lututów 2011 32       4 28 32                                          
52 PEJKA, Kacper LUKS Zefir Janikowo 2010 31             5 26 31                                    
53 SROKA, Aleksandra LKS Czarna Damka Lututów 2011 30       3 27 30                                          
54 NOWAK, Paweł SP Sarbia 2009 29                   6 23 29                              
55 ŚCIEPURA, Adam SRW Rychlik 2010 27                   6 21 27                              
56 LEWCZUK, Andrzej Krzyż 2009 26                   6 20 26                              
57 ŁUCYK, Franciszek SP Sarbia 2010 25                   6 19 25                              
58 KOŚCIAŃSKI, Antoni UKS Roszada Lipno 2010 25                         4 21 25                        
59 ŚWIĄTEK, Dominika UKS Roszada Lipno 2010 22                         3 19 22                        
60 KAMIŃSKI ,Arkadiusz SP Sarbia 2009 22                   5 17 22                              
61 MIKULSKI, Jakub SP3 Trzcianka 2009 20                   4 16 20                              
62 SZWAK, Róża LUKS Gry Logiczne Wronki 2009 19                   4 15 19                              
63 SOBKOWSKI, Norbert LUKS Gry Logiczne Wronki 2011 18                   4 14 18                              
64 CZERNIAK, Joanna SRW Rychlik 2011 17                   4 13 17                              
65 ZŁOCIŃSKI, Dominik SRW Rychlik 2011 16                   4 12 16                              
66 GRUPA, Michał LUKS Gry Logiczne Wronki 2011 14                   3 11 14                              
67 KOCHNER, Stefan SRW Rychlik 2011 13                   3 10 13                              
68 ŁUCJAN, Agata SP Sarbia 2010 12                   3 9 12                              
69 CZESZEJKO, Mateusz SRW Rychlik   10                   2 8 10                              
70 KOZA, Andrzej LUKS Gry Logiczne Wronki 2009 9                   2 7 9                              
                                                               
 
W VII Grand Prix 2022 rozegrano tylko 5 rund, dlatego dla dopełnienia do 7 rund doliczono zawodnikom punkty jak za pauze.
11 - punkty nie zaliczane do klasyfikacji (zalicza się max.6 turniejów przy 10 rozegranych - zgodnie par.8 Regulaminu).