GRAND PRIX POLSKI 2022 - LIGA ŻAKÓW
L.p. Nazwisko i imię Klub Rocznik PKT RAZEM I II III IV V VI VII VIII IX
Uzyskane Za miejsce Razem Uzyskane Za miejsce Razem Uzyskane Za miejsce Razem Uzyskane Za miejsce Razem Uzyskane Za miejsce Razem Uzyskane Za miejsce Razem Uzyskane Za miejsce Razem Uzyskane Za miejsce Razem Uzyskane Za miejsce Razem
1 BRZOZOWSKI, Nikodem UKS Roszada Lipno 2014 422 14 50 64 10 60 70 10 60 70 8 60 68 11 60 71 11 60 71 10 60 70 10 60 70 8 60 68
2 PRZYDRYGA, Adam UKS Komorzanka Komorze 2014 409       11 47 58 8 42 50 14 50 64 8 60 68 8 60 68 9 60 69 9 60 69 11 60 71
3 LEŚNIEWSKI, Michał UKS Roszada Lipno 2014 408 12 47 59 6 60 66 12 50 62 9 60 69 7 60 67 12 50 62 8 60 68 9 60 69 9 60 69
4 BEDNAREK, Wiktoria UKS Komorzanka Komorze 2015 404 9 42 51 10 45 55 8 60 68 8 60 68 8 60 68 9 60 69 6 60 66 9 45 54 5 60 65
5 BOŻEJEWICZ, Danuta UKS Komorzanka Komorze 2014 403 10 45 55 7 60 67 12 47 59 9 60 69 9 60 69 10 60 70       13 50 63 5 60 65
6 ZDROJOWA, Kinga UKS Komorzanka Komorze 2014 378 9 43 52 8 60 68 6 60 66 10 45 55 6 60 66 11 47 58 2 60 62       11 47 58
7 SZÓSTEK, Szymon UKS Komorzanka Komorze 2014 378 10 44 54 13 50 63 8 60 68 8 60 68 7 60 67 10 44 54 11 47 58       9 43 52
8 MENSFELD, Gabriel UKS Komorzanka Komorze 2014 342       10 44 54 10 45 55 8 41 49 11 50 61 8 60 68             10 45 55
9 ROBAK, Joanna UKS Komorzanka Komorze 2014 338       4 36 40 8 41 49 6 60 66 10 44 54 7 60 67 8 43 51       9 42 51
10 ZAJĄC, Wiktoria UKS Roszada Lipno 2014 338 9 41 50 8 43 51 6 60 66 9 43 52 7 60 67 9 43 52             8 41 49
11 SIKORA, Laura UKS Roszada Lipno 2014 336 7 32 39 7 40 47 8 40 48 8 37 45 10 47 57 5 60 65 9 44 53 5 60 65 8 40 48
12 MURAWSKI, Jakub UKS Roszada Lipno 2014 332 8 38 46             9 42 51 10 45 55 10 45 55 4 60 64       11 50 61
13 ŻUKROWSKI, Jan UKS Komorzanka Komorze 2015 298       6 38 44 8 39 47 10 44 54 9 42 51             8 41 49 9 44 53
14 OLSZAK, Emilia UKS Roszada Lipno 2014 297 6 28 34 6 39 45 6 36 42 8 39 47       8 36 44 10 45 55 2 60 62 7 37 44
15 KUTROWSKI, Szymon UKS Roszada Lipno 2016 295                   6 35 41 6 33 39 8 39 47 12 50 62 4 60 64 6 36 42
16 STRÓŻYK, Antonina MKSW Pat Miejska Górka 2015 279 7 30 37 6 37 43 6 37 43 8 40 48 7 35 42 8 38 46 5 41 46 8 43 51 7 38 45
17 ROBAK, Julia UKS Komorzanka Komorze 2015 239         34 34 6 34 40 6 32 38 7 36 43 6 31 37 2 38 40       6 35 41
18 STRÓŻYK, Agata MKSW Pat Miejska Górka 2016 223 4 18 22 2 35 37       4 26 30 4 29 33 5 26 31 4 40 44 4 36 40 5 33 38
19 TOMASZEWSKI, Mikołaj UKS Roszada Lipno 2014 176       7 41 48       12 47 59 9 60 69                        
20 PASZKOWIAK, Zofia UKS Roszada Lipno 2016 174 5 22 27       4 32 36 5 29 34 6 31 37                   6 34 40
21 MENES, Michał UKS Roszada Lipno 2014 149 9 40 49                   8 41 49 9 42 51                  
22 CZERWIŃSKI, Oskar UKS Roszada Lipno 2015 139 7 34 41       9 44 53             8 37 45                  
23 KACZMAREK, Wojciech UKS Roszada Lipno 2015 130 8 37 45                   8 37 45 7 33 40                  
24 MENES, Jagna UKS Roszada Lipno 2015 123 8 36 44                   8 38 46 5 28 33                  
25 GENDEK, Alan UKS Komorzanka Komorze 2015 99             8 43 51       8 40 48                        
26 ZIAJA, Maja UKS Komorzanka Komorze 2017 95                         4 28 32 5 24 29             3 31 34
27 METTLER, Hanna UKS Komorzanka Komorze 2016 89                         8 39 47 7 35 42                  
28 PAUSZEK, Natalia SRW Rychlik 2015 84                   4 27 31                   9 44 53      
29 ŁODYGA, Jolanta UKS Roszada Lipno 2014 82 7 29 36       8 38 46                                    
30 MIRKIEWICZ, Wojciech UKS Komorzanka Komorze 2017 81                               7 32 39 3 39 42            
31 BARTKOWIAK, Szymon UKS Roszada Lipno 2015 80                               5 29 34             7 39 46
32 SZLAFKA, Kacper UKS Roszada Lipno 2014 76 6 27 33             7 36 43                              
33 PELEC, Oliwier UKS Roszada Lipno 2015 70 7 31 38                         5 27 32                  
34 POTYRAŁA, Izabela UKS Roszada Lipno 2016 69             2 31 33             6 30 36                  
35 KUTROWSKA, Laura UKS Roszada Lipno 2017 67                                           2 35 37   30 30
36 KRAWCZUK, Jeremi GZ LZS Darłowo 2014 58                                           11 47 58      
37 DRYGAS, Julian UKS Komorzanka Komorze 2016 55                         3 27 30 2 23 25                  
38 WASIUTA, Julian UKS Komorzanka Komorze 2014 53                         10 43 53                        
39 MICHAŚ, Aleksander LKS Czarna Damka Lututów 2014 50       8 42 50                                          
40 SZAFKA, Kacper UKS Roszada Lipno 2016 50                               9 41 50                  
41 SROKA, Kazimierz GZ LZS Darłowo 2015 50                                           8 42 50      
42 WOJCIESZAK, Grzegorz UKS Komorzanka Komorze 2014 48 9 39 48                                                
43 WIERZBICKI, Adam UKS Roszada Lipno 2016 48                                     6 42 48            
44 SOŁTAN, Alicja SP nr 3 w Darłowie 2015 48                                           8 40 48      
45 ŁUCYK, Dorota SP Sarbia 2014 46                   8 38 46                              
46 SOŁTAN, Alan SP nr 3 w Darłowie 2015 45                                           6 39 45      
47 WŁODARCZYK, Ksawery GZ LZS Darłowo 2015 44                                           6 38 44      
48 NOWAK, Witold UKS Roszada Lipno 2015 43 8 35 43                                                
49 STANISZEWSKA, Lena SP nr 3 w Darłowie 2014 43                                           6 37 43      
50 DOMAGALSKI, Stanisław MDK Bydgoszcz 2014 41             6 35 41                                    
51 WÓJCIK, Jan UKS Komorzanka Komorze 2015 41                               7 34 41                  
52 STAWIŃSKI, Wojciech UKS Roszada Lipno 2015 40 7 33 40                                                
53 NIEWIŃSKI, Eryk LUKS Gry Logiczne Wronki 2014 40                   6 34 40                              
54 JAJCZYK, Jakub UKS Komorzanka Komorze 2016 40                         6 34 40                        
55 PRZYBYŁ, Zuzanna SRW Rychlik 2014 39                   6 33 39                              
56 KLIMEK, Sebastian Szubin 2014 38             5 33 38                                    
57 HAŁAJDA, Amelia UKS Komorzanka Komorze 2015 38                         6 32 38                        
58 KNAP, Małgorzata SRW Rychlik 2015 37                   6 31 37                              
59 NIEMIEC, Marceli UKS Złota Korona  Średzka 2016 36                                                 4 32 36
60 HELWICH, Laura SRW Rychlik 2014 36                   6 30 36                              
61 VARETELNYK, Anastasiia UKS Roszada Lipno 2015 35                         5 30 35                        
62 CZERNIAK, Zuzanna SRW Rychlik 2015 33                   5 28 33                              
63 KRÓLIKOWSKA, Hanna Przedszkole Bajka Leszno 2016 32 6 26 32                                                
64 NOWAKOWSKA, Zofia Przedszkole Bajka Leszno 2015 31 6 25 31                                                
65 MICHALSKA, Anna MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 2014 30                               5 25 30                  
  RADKIEWICZ, Piotr UKS Roszada Lipno 2016 29 5 24 29                                                
66 KOCHNER, Jan SRW Rychlik 2015 28                   3 25 28                              
67 BINIAK, Ziemowit UKS Roszada Lipno 2015 28 5 23 28                                                
68 JANIK, Hania Przedszkole Bajka Leszno 2015 26 5 21 26                                                
69 KULESZA, Oliwia Przedszkole Bajka Leszno 2016 25 5 20 25                                                
70 ŁODYGA, Michał UKS Roszada Lipno 2015 23 4 19 23                                                
71 PRAŁAT, Wiktoria Przedszkole Bajka Leszno 2016 19 2 17 19                                                
72 JAGODZIŃSKA, Weronika Przedszkole Bajka Leszno 2016 16   16 16                                                
                                                               
 
11 - punkty nie zaliczane do klasyfikacji (zalicza się max.6 turniejów przy 10 rozegranych - zgodnie par.8 Regulaminu).