Strona główna

TURNIEJ GRAND-PRIX I LIGA III kolejka Pęgów 24.11.2007

Pęgów 2007-11-24/2007-11-24
Arbiter: Eligiusz Jankowski


Wyniki końcowe - runda 7


M-ceNrTyt.Nazwisko ImięEloRankPkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.
12Bajkowski, Witold010006.520.5030.00626.0
24Lament, Bartosz010006.520.0027.50626.0
320Liszka, Paweł010005.017.0023.00517.0
428Byczkowski, Łukasz N010004.523.0032.00420.5
55Kondracka, Dominika010004.522.0030.50420.5
67Puć, Filip010004.520.5029.50419.0
725Lament, Ewelina010004.519.0028.00419.5
88Hałubiec, Dominik010004.518.5025.50419.5
93Gawlik, Wojciech010004.517.5024.50416.0
1027Ciećka, Dawid010004.021.5031.00318.0
116Gawlik, Bartek010004.016.0023.00413.0
1212Lech, Tomek N010004.015.5022.50414.0
139Karpiak, Dawid010003.520.5028.50316.5
1417Przepióra, Marcin N010003.517.5026.50316.0
1511Gołąbek, Karolina010003.517.0022.50313.5
1614Szymaszkiewicz, Kasia010003.515.5021.00313.0
1729Kamiński, Marek N010003.513.5019.00313.5
1816Skąpski, Szymon N010003.018.5026.50311.0
1924Wójcik, Wiktor010003.016.5022.00210.0
2030Augustyniak, Hubert010003.015.5021.00210.0
2113Taratorkin, Tomek010003.014.0021.50311.0
2222Tokarska, Kesja010002.519.5027.00212.0
2321Słowik, Kacper010002.518.0023.50212.0
2426Ciećka, Paulina010002.514.5020.0029.5
2510Salamon, Oliwier010002.512.5020.00215.5
2623Wójcik, Weronika010002.015.5022.5016.0
2719Wojnarowicz, Jacek010002.015.0020.5028.0
2815Radziejewska, Julia010001.515.0019.5005.5
2918Bałuta, Alicja010001.014.0021.5014.0
301Łakomska, Julia010000.00.000.0000.0

ChessArbiter Pro (v.2.97) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/

Lic:0179 Właściciel: Eligiusz Jankowski