Strona główna

Turniej GRAND-PRIX I LIGA IV kolejka Wrocław 15.12 2007r.

Wrocław 2007-12-15/2007-12-15
Arbiter: Eligiusz Jankowski


Final Standings - round 7


PlaceNoTitleNameFed.EloTotalMBch.Bch.WinsProg.
119Majtczak, DamianPOL05.524.0032.50423.0
223Kwocz, PawelPOL05.523.5031.00423.5
330Romanczuk, PaulinaPOL05.023.0032.50322.5
41Liszka, PaulinaPOL05.022.5030.50422.0
522Kwocz MarcinPOL05.022.5028.50323.0
64Golabek, WojtekPOL05.022.0030.50420.0
720Lubczyk, Marcin NPOL04.521.5027.50417.5
824Lament, EwelinaPOL04.521.0029.50418.5
913Lakomska JuliaPOL04.519.5027.50419.5
103Karpiak, DawidPOL04.518.5024.50416.5
1121Krol, MaciekPOL04.517.5024.00416.0
128Lakomski, AdrianPOL04.021.0029.00416.0
1310Halubiec, DominikPOL04.020.5028.00418.0
1432Bajkowska Jagoda POL04.017.0024.50417.0
1528Golebiowski, WojtekPOL04.016.5023.00414.0
1614Wojcik, WeronikaPOL04.016.0023.00411.0
1711Kost, MartaPOL03.517.0024.00314.0
182Senftleben, KubaPOL03.020.0028.00314.0
1918Wojcik, WiktorPOL03.017.5024.50315.0
209Lech, Tomek NPOL03.017.0023.00315.0
2117Kulik Andrzej NPOL03.016.5022.00311.0
2216Kaminski, Marek NPOL03.015.0020.00310.0
235Golabek, KarolinaPOL03.012.5019.0039.0
2415Lemcio, Bartek NPOL02.516.5023.50211.0
2529Szymaszkiewicz, KatarzynaPOL02.516.5023.00210.5
2626Tokarska, KesjaPOL02.516.0022.00211.0
2712Augustyniak, HubertPOL02.514.5021.0028.5
287Wojnarowicz, JacekPOL02.013.0019.0026.0
2927Baluta, AlaPOL02.012.5017.0026.0
3031Slowik, KacperPOL02.011.5016.0026.0
316Wasik, BozenaPOL00.513.5019.0001.5
3225Japola, MichalPOL00.512.0017.0001.5

ChessArbiter Pro (v.2.97) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/

Lic:0179 Właściciel: Eligiusz Jankowski