Grand-Prix IX Runda 16.05.09r. Pęgów
             
  punkty do Grand-Prix - Extraliga
        Punkty
  Lp. Nazwisko Imię Tytuł zdobyte udział do G-P
  1 Oderkiewicz Przemysław M++ 12 96 108
  2 Budis Oskar II 11 95 106
  3 Osiołkowski Piotr K++ 10 94 104
  4 Ślęzak Mariusz I 9 93 102
  5 Lizurej Mateusz II+ 8 92 100
  6 Horowski Marek II+ 8 91 99
  7 Chęsiak Marcin IV 8 90 98
  8 Lizurej Władysław II+ 8 89 97
  9 Swoboda Kamil  II 8 88 96
  10 Gołąbek Paweł I+ 7 87 94
  11 Romańczuk Paulina III 7 85 92
  12 Stążka Paul IV 7 84 91
  13 Osiołkowski Bogdan I 7 83 90
  14 Marczuk Tomasz II 6 82 88
  15 Szymaszkiewicz Katarzyna V 6 81 87
  16 Osiołkowski Jan I 6 80 86
  17 Swoboda Mirosław II 6 79 85
  18 Bajkowska Jagoda III 4 78 82
  19 Łakomska Julia III 2 77 79
             
             
  punkty do Grand-Prix - Liga
        Punkty
  Lp. Nazwisko Imię Tytuł zdobyte udział do G-P
  1 Lament Katarzyna IV 13 62 75
  2 Biadasiewicz Adam V 11 61 72
  3 Szymanowicz Maciej bk 11 60 71
  4 Puć Filip IV 11 59 70
  5 Grzecznik Dawid bk 11 58 69
  6 Salamon Oliwier bk 11 57 68
  7 Łakomski Adrian IV 10 56 66
  8 Wach Julian bk 10 55 65
  9 Chatys Aleksandra bk 10 54 64
  10 Miążek Apolonia V 10 53 63
  11 Drosinska Klaudia bk 9 52 61
  12 Gołębiowska Natalia bk 9 51 60
  13 Góralska Natalia bk 9 50 59
  14 Cyran Wiktoria bk 9 49 58
  15 Iwanicki Michał bk 9 48 57
  16 Klimowicz Kacper bk 9 47 56
  17 Czerwony Konrad bk 9 46 55
  18 Kołodziejczyk Tomasz bk 9 45 54
  19 Tomala Damian bk 8 44 52
  20 Mazij Aleksandra bk 8 43 51
  21 Taratorkin Tomasz bk 8 42 50
  22 Hołowińska Monika bk 8 41 49
  23 Hanuszewicz Paweł bk 8 40 48
  24 Misiołek Kamila bk 8 39 47
  25 Miazga Arkadiusz bk 8 38 46
  26 Zielińska Angelina bk 8 37 45
  27 Michalska Patrycja bk 8 36 44
  28 Szymaszkiewicz Karolina bk 7 35 42
  29 Gołąbek Karolina bk 7 34 41
  30 Gardas Agnieszka bk 7 33 40
  31 Białowąs Marek bk 7 32 39
  32 Sroga Marlena bk 7 31 38
  33 Bielicka Patrycja bk 7 30 37
  34 Jakubiak Maciej bk 7 29 36
  35 Martyszko Patrycja bk 6 28 34
  36 Federowicz Miłosz bk 6 27 33
  37 Dąbrowski Marcin bk 6 26 32
  38 Kretkowska Ada bk 6 25 31
  39 Wiech Adrianna bk 6 24 30
  40 Bienias Kalina bk 6 23 29
  41 Grabarczyk Natalia bk 6 22 28
  42 Grabarczyk Adrian bk 6 21 27
  43 Federowicz Mikołaj bk 6 20 26
  44 Adach Mateusz bk 6 19 25
  45 Hołowińska Magdalena bk 6 18 24
  46 Biszczanik Patryk bk 6 17 23
  47 Zawłodzki Mateusz bk 5 16 21
  48 Matuszek Aleksandra bk 5 15 20
  49 Piotrowski Filip bk 5 14 19
  50 Czyż Michał bk 5 13 18
  51 Dąbrowska Elżbieta bk 5 12 17
  52 Czubala natalia bk 4 11 15
  53 Pałka Hanna bk 4 10 14
  54 Foryś Jakub bk 4 9 13
  55 Jasiak Martyna bk 4 8 12
  56 Kamaj Jakub bk 4 7 11
  57 Kowalczyk Zuzanna bk 4 6 10
  58 Stawińska Nikola bk 4 5 9
  59 Fronc Małgorzata bk 3 4 7
  60 Łaba Piotr bk 2 3 5
  61 Sokół Julia bk 2 2 4
  62 Pieńkowski Robert bk 1 1 2