Regulamin
L.p. Nazwisko i imię Rocznik 1 2 3 4 5 I półr 6 7 8 9 10 II półr Razem
1 Ratajszczak Mateusz 2000 66 60 68 71 58 265 62 62 55 58 43 237 502
2 Myszuk Tymoteusz 2004 64 56 57 60 65 246 54 56 59 64 62 241 487
3 Franek Dawid 2000 59 57 64 68 61 252 49 55 54 52 56 217 469
4 Kołodziejczyk Tomasz 2001   51 55 64 68 238 53 53 61 54 53 221 459
5 Lipka Martyna 2002 55 49 50 55 64 224 59 43 62   58 222 446
6 Urbańczyk Tomasz 2002 57 64 56 54 52 231 50 59 51 50 35 210 441
7 Bajkowska Malwina 2003 52 50 35 44 66 212 52 52 64 59 31 227 439
8 Misiołek Kamila 2001 49 48 48 51 69 217 56 46 49 55 55 215 432
9 Zyber-Moszak Amadeusz 2005 54   40 45 72 211 42 37 63 56   198 409
10 Pawłowska Alicja 2001 42 47 47 52 61 207 39   51 62 47 199 406
11 Pisarska Kasia 2003 47 32 45 37 60 189 24 36 59 64 51 210 399
12 Żmuda Jagoda 2001   46 34 48 59 187   50 54 54 46 204 391
13 Raburska Jagoda 2002 43 36 39 40 56 178 45   47 48 45 185 363
14 Kunicki Mateusz 2003   54 28 57 60 199   49   51 52 152 351
15 Mazij Kamil 2003 38 39 36 46   159 40 41 55   48 184 343
16 Lichwa Małgorzata 2003 34 35 25 31 61 161 18 26 55 53 39 184 334
17 Janowicz Jakub 2004 30 38 38 30 57 163   39 49 50 29 167 330
18 Ruta Marta 2002 48 34 37 32   151 48   53 45 32 178 329
19 Hanuszewicz Paweł 2001     52 69 53 174   47 58   49 154 328
20 Walkowska Aleksandra 2004 37   32 24 59 152 26 29 52 50 28 158 310
21 Zielińska Aleksandra 2001 46   49 50   145 47   58 58   163 308
22 Musiała Dominika 2002   30 18 21 55 124 31 51 46 46 41 184 308
23 Chałupka Natalia 2003 50 41 43 53 71 217 37 45       82 299
24 Węgrzyn Michał 2005   14 14 29 61 118 44 40 54   36 174 292
25 Górecki Jaś 2004 39 43 30 36   148 19 30 44 45 13 138 286
26 Bagiński Adrian 2001 44 53 20 42 43 182   25 42   34 101 283
27 Walkowiak Kuba 2001   37 26 43 47 153 34 35 45     114 267
28 Kujawa Filip 2002 31 45 44   45 165 41   49     90 255
29 Bagińska Amelia 2002 41 31 19 38 53 163 27   44   19 90 253
30 Flasza Maciej 2004 35 28 4   54 121 38   48   40 126 247
31 Ruta Zuzanna 2004 28 20 23 25   96 46   51 51   148 244
32 Prystasz Eryk 2001   44 27     71   33 46 46 30 155 266
33 Nadol Marcelina 2002   33 33 41   107   31 43   42 16 223
34 Śliwińska Wiktoria 2003   12 17 19 52 100 23 18   48 24 113 213
35 Kliś Kacper 2004 26 23 31     80 33 42 43     118 198
36 Bachorska Weronika 2002 33 27     42 102 22   42   27 91 193
37 Słyk Mikołaj 2004   26 9 23 48 106 30   46     76 182
38 Śliwiński Kuba 2004   9 5     14 36 28 51 49 18 164 178
39 Szypa Filip 2000     60 65 49 174             174
40 Walkowiak Alicja 2004   21   28 47 96 25   49     74 170
41 Pierzchała Przemysław 2005     6 34   40 7 12 41 44 23 120 160
42 Pierzchała Piotr 2003     8 20   28 11 24 39 46 22 131 159
43 Okupniczak Jakub 2005               38 47 53   138 138
44 Kazimierczak Patryk 2004   22       22 17 19 33 40   109 131
45 Klabiński Mateusz 2003                 52 52 25 129 129
46 Pyrzak Zuzanna 2002   19 16   48 83 16 15       31 114
47 Świątek Ewa 2004         49 49   7   43 9 59 108
48 Grzesiak Wiktoria 2003               8 44 40 15 107 107
49 Nadolna Roksana 2004               22 48   33 103 103
50 Jankowski Jakub 2004 27 13 11 14   65     36     36 101
  Niwczyk Szymon 2001     51     51     50     50 101
  Brewczak Amelia               21 23 45   12 101 101
53 Drozd Kinga 2004             14 27 46     87 87
54 Gołąbek Krzyś 2005   25 6   50 81             81
55 Góralska Julia         39 39       40   40 79
56 Korzeniewski Dominik 2004                 37   38 75 75
57 Gryz Mikołaj 2005     7 22   29       36 5 41 70
58 Kiliman Julia 2003         51 51 12 6       18 69
59 Nowak Mateusz 2004               21 42     63 63
60 Pierzchała Anna 2003     7 27   34 28         28 62
  Konieczna Wiktoria 2002     6   43 49 13         13 62
62 Hądzik Kacper 2004     21     21     38     38 59
63 Drozd Eligiusz 2002             4 13 39     56 56
64 Huzar Natalia         45 45   10       10 55
65 Jacyszyn Zuzia 2005     6   43 49         6 6 55
66 Młoda Joanna 2000     54     54             54
67 Matysiak Mateusz 2005                 35   14 49 49
68 Woźnik Tomasz 2006         46 46             46
69 Lenart Filip 2005         44 44             44
70 Muszyńska Marta 2004                 43     43 43
71 Kaczmarek Kacper 2000     41     41             41
  Świątek Marcin 2006         41 41             41
73 Bajon Klaudia 2004                 40     40 40
74 Chyła Mania 2005         39 39             39
75 Dąbrowicz Kinga 2004                 39     39 39
76 Pyrzak Zuzanna                   37     37 37
77 Lipka Tobiasz 2000       35   35             35
78 Nadol Michalina 2005               17     17 34 34
79 Ryznar Patryk 2004                 32     32 32
80 Lis Adrian 2005                 29     29 29
81 Bednarczyk Dominik 2005                 27     27 27
82 Foryński Igor 2004     24     24             24
83 Chałupka Bartek 2005     10 12   22             22
84 Bacccari Houcine 2003                     21 21 21
85 Głowacki Dorian 2004       17   17             17
86 Domagała Gabrysia 2005       16   16             16
87 Szlachta Szymon 2002     15     15             15
88 Klawiński Mateusz 2004               14       14 14
  Mikołajczak Wojciech 1993     5     5 9         9 14
90 Wacławski Karol 2005     13     13             13
91 Sikorska Karolina 2003                     11 11 11
92 Kubów Krzysztof 1994     6     6             6
  Górnikowski Maciej 2005     6     6             6
94 Czarnecka Weronika 2006     4     4             4
95 Miążek Mikołaj 2002     1     1             1
 Dziewczęta  Chłopcy
 Orliczki  Młodziczki   Orlicy  Młodzicy
(  * - uczniowie ze szkoły dla niewidomych  )

 Zwycięzca rundy  II - miejsce w rundzie   III - miejsce w rundzie   punkty zdobyte w ekstralidze