Osiągnięcia zawodników naszego klubu

Historia klubu, to historia sukcesów i porażek. O sukcesach przyjemniej pisać i milej wspominać, o porażkach lepiej zapomnieć.

Oto sukcesy osiągnięte tylko w turniejach o randze Mistrzostw Europy i Mistrzostw Polski :

WARCABY MIĘDZYNARODOWE

rok 2017

XXXIII DMPJ

II - miejsce juniorki do lat 16

Malwina Bajkowska, Kamila Misiołek

III - miejsce juniorzy do lat 13

Michał Węgrzyn, Bartosz Jurcewicz i Filip Domaradzki

III - miejsce juniorki do lat 10

Karolina Pawlak i Alicja Reif

III - miejsce juniorki do lat 8

Susana Mogilska i Milena Reif

XXXV Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

I - miejsce juniorka do lat 10

Karolina Pawlak

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w grze aktywnej

II - miejsce juniorka do lat 10

Karolina Pawlak

XV Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznej

II - miejsce blitz juniorka do lat 10

Ewelina Guza

III - miejsce blitz juniorka do lat 16

Kamila Misiołek

III - miejsce blitz junior do lat 13

Michał Węgrzyn

rok 2016

XL Mistrzostwach Polski Kobiet

II - miejsce drużynowo

Malwina Bajkowska, Jagoda Bajkowskie, Jolanta Jurusik

XXXII DMPJ

I - miejsce juniorzy do lat 13

Michał Węgrzyn, Bartosz Jurcewicz i Malwina Bajkowska

II - miejsce juniorki do lat 19

Jagoda Bajkowska, Kamila Misiołek

XXXIV Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

I - miejsce junior do lat 13

Michał Węgrzyn

III - miejsce juniorka do lat 19

Jagoda Bajkowska

XIV Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznej

II - miejsce blitz juniorka do lat 10

Karolina Pawlak

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

I - miejsce juniorki do lat 13

Malwina Bajkowska

II - miejsce juniorki do lat 10

Karolina Pawlak

rok 2015

II Mistrzostwa Polski Dzieci

I - miejsce dziewczynki

Karolina Pawlak

III - miejsce dziewczynki

Ewelina Guza

XXII DMPJ

II - miejsce juniorki do lat 10

Karolina Pawlak, Ewelina Guza

II - miejsce juniorki do lat 16

Malwina Bajkowska, Kamila Misiołek

XXXIII Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

III - miejsce junior do lat 16

Adam Biadasiewicz

III - miejsce juniorka do lat 16

Jagoda Bajkowska

III - miejsce junior do lat 19

Oscar Budis

XIII Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznej

I - miejsce blitz junior do lat 19

Oskar Budis

XXII Mistrzostwa Polski Seniorów Starszych

II - miejsce

Jolanta Jurusik

IV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

I - miejsce blitz juniorzy do lat 10

Michał Węgrzyn

I - miejsce blitz juniorki do lat 10

Katarzyna Pisarska

III - miejsce blitz juniorki do lat 10

Ewelina Guza

I - miejsce juniorzy do lat 10

Michał Węgrzyn

I - miejsce juniorki do lat 10

Katarzyna Pisarska

MP w warcabach aktywnych do 10 lat

II - miejsce

Michał Węgrzyn

rok 2014

XXI DMPJ

I - miejsce juniorki do lat 10

Kasia Pisarska, Kinga Drozd

III - miejsce juniorki do lat 13

Malwina Bajkowska, Kamila Misiołek

III - miejsce juniorzy do lat 13

Michał Węgrzyn, Paweł Hanuszewicz, Tomek Kołodziejczyk

XXXVIII INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI

II - miejsce

Oskar Budis

XXXII Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

I - miejsce junior

Oskar Budis

I - miejsce młodziczka do lat 10

Katarzyna Pisarska

XII Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznej

I - miejsce blitz junior

Oskar Budis

I - miejsce młodziczka do lat 10

Katarzyna Pisarska

II - miejsce blitz młodziczki do lat 13

Malwina Bajkowska

III - miejsce blitz młodziczki do lat 13

Kamila Misiołek

XXI Mistrzostwa Polski Seniorów Starszych

III - miejsce

Jolanta Jurusik

rok 2013

XX DMPJ

I - miejsce juniorki do lat 16

Jagoda Bajkowska, Katarzyna Lament

I - miejsce juniorki do lat 10

Malwina Bajkowska, Natalka Chałupka

II - miejsce juniorki do lat 10

Kasia Pisarska, Kinga Drozd

XXXI Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

II - miejsce junior

Oskar Budis

XI Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznej

II - miejsce blitz junior

Oskar Budis

III - miejsce blitz juniorki młodsze

Jagoda Bajkowska

VII Puchar Polski

I - miejsce młodziczka do lat 10

Kasia Pisarska

I - miejsce blitz młodziczka do lat 10

Kasia Pisarska

II - miejsce młodziczka do lat 10

Malwina Bajkowska

rok 2012

XI IMP w warcabach aktywnych do 16 lat

II - miejsce

Oskar Budis

I Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

I - miejsce blitz junior mł.

Oskar Budis

I - miejsce blitz juniorki młodsze

Jagoda Bajkowska

I - miejsce junior mł.

Oskar Budis

II - miejsce juniorki młodsze

Jagoda Bajkowska

VI Puchar Polski Młodzików

III - miejsce blitz młodziczka do lat 10

Natalka Chałupka

III - miejsce młodzik do lat 13

Adam Biadasiewicz

XIX Mistrzostwa Polski Seniorów Starszych

III - miejsce

Jolanta Jurusik

XXXVI INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI

II - miejsce

Oskar Budis

VI DPPM

II - miejsce młodziczki do lat 10

Natalka Chałupka, Malwina Bajkowska

II - miejsce młodzicy do lat 13

Adam Biadasiewicz, Tomasz Kołodziejczyk, Paweł Hanuszewicz

XIX DMPJ

II - miejsce juniorki młodsze

Jagoda Bajkowska, Katarzyna Lament

BŁYSKAWICZNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET

II - miejsce

Jagoda Bajkowska

rok 2011

MP w warcabach aktywnych do 16 lat

I - miejsce

Oskar Budis

MP w warcabach aktywnych seniorzy

II - miejsce

Tomasz Marczuk

MMP

I - miejsce junior mł.

Oskar Budis

I - miejsce blitz młodzik do lat 10

Tomasz Kołodziejczyk

II - miejsce blitz juniorka mł.

Jagoda Bajkowska

II - miejsce blitz junior mł.

Oskar Budis

II - miejsce blitz młodziczka do lat 13

Katarzyna Lament

II - miejsce młodzik do lat 10

Tomasz Kołodziejczyk

III - miejsce młodziczka do lat 10

Kamila Misiołek

MP seniorów starszych

III - miejsce

Jolanta Jurusik

IMP

VII - miejsce

Oskar Budis

MDPP

II - miejsce młodziczki do lat 10

Kamila Misiołek, Natalka Chałupka

II - miejsce juniorki młodsze

Jagoda Bajkowska, Katarzyna Lament

III - miejsce młodzicy do lat 10

Tomasz Kołodziejczyk, Paweł Hanuszewicz, Mateusz Kunicki

rok 2010

II - miejsce

Oskar Budis

MMP

I - miejsce junior mł.

Oskar Budis

II - miejsce blitz junior mł.

Oskar Budis

MDPP

I - miejsce młodziczki do 13 lat

Jagoda Bajkowska, Katarzyna Lament

II - miejsce młodzicy do lat 10

Paweł Hanuszewicz, Tomasz Kołodziejczyk, Kamila Misiołek

MDMP

I - miejsce juniorzy

Oskar Budis, Mateusz Lizurej, Kamil Swoboda

MISTRZOSTWA EUROPY

Oskar Budis II - miejsce w blitza

rok 2009

MPP

I - miejsce blitz młodzik

Oskar Budis

III - miejsce blitz junior

Mateusz Lizurej

I - miejsce młodzik

Oskar Budis

MDPP

II - miejsce orlicy

Adam Biadasiewicz, Tomasz Kołodziejczyk, Julian Wach

MISTRZOSTWA EUROPY

Oskar Budis III - miejsce

MDMP

III - miejsce juniorzy

Oskar Budis, Mateusz Lizurej, Kamil Swoboda

rok 2008

MPP

I - miejsce blitz orliczka

Katarzyna Lament

I - miejsce blitz młodzik

Oskar Budis

II - miejsce orliczka

Katarzyna Lament

II - miejsce młodzik

Oskar Budis

MDMP

III - miejsce juniorzy

Oskar Budis, Mateusz Lizurej, Kamil Swoboda

MISTRZOSTWA EUROPY

Oskar Budis I - miejsce w blitza, II - miejsce ogólnie

VII MP w warcabach aktywnych do 16 lat

I - miejsce

Oskar Budis

rok 2007

MPP*

III - miejsce w G10**

Katarzyna Lament

MDPP*

I - miejsce w G10

Jagoda Bajkowska, Katarzyna Lament

rok 2006

IMMP

I - miejsce w orliczkach zdobyła

Alicja Kaszuba

MDMP

I - miejsce zdobywają orliczki:

Alicja Kaszuba i Kasia Lament

I - miejsce zdobywają orlicy:

Paul Stążka, Marcin Czerwiński i Maciek Król

I - miejsce zdobywają kadeci:

Mateusz Lizurej, Wojciech Smoter i Łukasz Anagnastopulos

MISTRZOSTWO EUROPY

Alicja Kaszuba

rok 2005

MDMP

II - miejsce zdobywają orliczki:

A. Kaszuba, Kasia Lament

II - miejsce zdobywają orlicy:

Sebastian Pawlaczyk, P. Stążka, Maciek Król, M. Górczyk

rok 2004

MDMP

I - miejsce zdobywają orliczki:

M. Kowal, Ala Kaszuba

MDMP

III - miejsce zdobywają orlicy:

Michał Błaszczyk, Paul Stążka, Mateusz Górczyk

IMMP*

III - miejsce w orliczkach zdobyła:

Marta Kowal

rok 2003

MDMP

I - miejsce zdobywają młodzicy:

P. Rożek, Ł. Anagnostopulos, W. Smoter

I - miejsce zdobywają orliczki:

M. Kowal, Anna Kempa

rok 2002

MDMP II - miejsce zdobywają orlicy:

Mateusz Tugi, Marcin Haładuda, Marta Kowal

rok 2001

MDMP I - miejsce młodzików:

P. Rożek, M.Grymin, Ł. Anagnostopulos i W.Smoter

rok 2000

MDMP* II - miejsce orlików:

P.Rożek, Ł. Anagnostopulos, P.Gołąbek

WARCABY 64-POLOWE

rok 2017

XXI MMP

I - miejsce juniorka do lat 8

Milena Reif

I - miejsce juniorka do lat 10

Karolina Pawlak

III - miejsce juniorka do lat 16

Malwina Bajkowska

XXI MMP BLITZ

III - miejsce juniorka do lat 10

Karolina Pawlak

IX DMMPJ

III - miejsce juniorki do lat 8

Milena Reif, Susana Mogilska

III - miejsce juniorki do lat 10

Karolina Pawlak, Ewelina Guza

rok 2016

XX MMP

I - miejsce juniorka do lat 19

Jagoda Bajkowska

XX MMP BLITZ

I - miejsce młodziczka do lat 13

Malwina Bajkowska

I - juniorka do lat 19

Jagoda Bajkowska

II - młodzik do lat 13

Michał>Węgrzyn

rok 2015

XIX MMP

I - miejsce młodziczka do lat 10

Katarzyna Pisarska

II - miejsce młodzik do lat 10

Michał Węgrzyn

II - juniorka do lat 19

Jagoda Bajkowska

III - miejsce młodziczka do lat 13

Malwina Bajkowska

XIX MMP BLITZ

I - miejsce młodziczka do lat 10

Katarzyna Pisarska

II - juniorka do lat 19

Jagoda Bajkowska

III - miejsce junior do lat 16

Adam Biadasiewicz

VII DMMPJ

III - miejsce młodziczki do lat 10

Katarzyna Pisarska, Ewelina Guza

rok 2013

XVII MPJ

I - juniorka mł.

Jagoda Bajkowska

II - miejsce blitz juniorka mł.

Jagoda Bajkowska

VII MPP

I - młodziczka do lat 10

Malwina Bajkowska

II - miejsce młodziczka do lat 10

Natalka Chałupka

III - miejsce młodzik do lat 10

Michał Węgrzyn

rok 2012

XVI MPJ

I - miejsce blitz junior mł.

Oskar Budis

II - miejsce junior mł.

Oskar Budis

rok 2011

XV MPJ

I - miejsce blitz junior mł.

Oskar Budis

II - miejsce junior mł.

Oskar Budis

IV MPP

III - miejsce blitz młodzik d.10 lat

Tomasz Kołodziejczyk

IX MP w warcabach aktywnych do 16 lat

I - miejsce

Oskar Budis

rok 2010

XIV MPJ

II - miejsce blitz junior mł.

Oskar Budis

III - miejsce junior mł.

Oskar Budis

III MPP

II - miejsce blitz młodziczka d.13 lat

Jagoda Bajkowska

I - miejsce młodziczka d.13 lat

Jagoda Bajkowska

rok 2009

I MDPP

II - miejsce

Jagoda Bajkowska, Oskar Budis, Paul Stążka, Adam Biadasiewicz

II MPP

I - miejsce blitz orliczka

Aleksandra Chatys

I - miejsce blitz młodziczka

Jagoda Bajkowska

III - miejsce blitz młodzik

Oskar Budis

I - miejsce młodzik

Oskar Budis

II - miejsce młodziczka

Jagoda Bajkowska

III - miejsce orlik

Adam Biadasiewicz

rok 2008

I MPP

III - miejsce blitz młodzik

Oskar Budis

I - miejsce młodzik

Oskar Budis

VI MP w warcabach aktywnych do 16 lat

I - miejsce

Oskar Budis

(* MDMP - Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostw Polski ; IMMP - Indywidualne Młodzieżowe Mistrzostwa Polski: MPP- Młodzieżowy Puchar Polski; MPJ - Mistrzostwa Polski Juniorów; MDPP- Młodzieżowy Drużynowy Puchar Polski; MDMPJ - Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów)
(** - G10- orliczki, G13- młodziczki, G16- juniorki młodsze, G19- juniorki; dla chłopców odpowiednio: B10, B13, B16, B19)


OKS Sokół Wrocław

Nasi zawodnicy

Współzawodnictwo 2011

  • 2. Mazovia Mińsk Mazowiecki
  • 3. Struga Marki
  • 4. Lokator Gniezno
  • 5. Zuch Rychlik
  • 6. Sokół Wrocław

Mistrz Europy